La Bouteille de Champagne 2019 – Vstupenky

Druhý ročník festivalu zaměřeného na exkluzivní rukodělná šampaňská vína La Bouteille de Champagne se uskuteční 23.2. 2019 (13-20h) v Nostickém paláci na Maltézském náměstí v Praze. Festival navazuje na sesterský festival autentických vín Praha pije víno. Do Prahy v únoru přijedou vinaři, kteří se momentálně řadí mezi světovou špičku. Návštěvníci tak budou moci ochutnat vína, ke kterým se běžně dostanou většinou pouze v michelinských restauracích. Vzhledem k charakteru akce bude do prodeje uvolněno pouze 200 vstupenek.

VSTUPENKY

Pro ty z vás, kteří by chtěli své bližní obdarovat „fyzickou“ vstupenkou jsme vytvořili její grafickou podobu, kterou si můžete volně stáhnout.

Pásmo 13 – 16h – Zobrazit v tiskové kvalitě

Pásmo 17 – 20h – Zobrazit v tiskové kvalitě

The second edition of the festival dedicated to the exclusive hand-crafted Champagne wines La Bouteille de Champagne will take place February 23rd, 2019 (1pm-8pm) in the Nostic Palace on Maltese Square in Prague. In February, wine makers, which are currently ranked among the world’s top, will be coming to Prague. Visitors will thus have the opportunity to taste wines that are usually only available in Michelin restaurants. Only 200 tickets possible!

TICKETS

Partnery festivalu jsou:

Forbes Logo           Beverage and Gastronomy      Champagnier